Investície

Otvárame novú kapitolu digitálnych hypoték s investíciou od CB ESPRI Impact One

Sme nadšení, že DigFin začal na slovenskom trhu formovať úplne novú éru digitálnych hypoték. Získali sme významnú investíciu v hodnote 600 000 EUR od fondu CB ESPRI Impact One, ktorý na Slovensku podporuje sociálne podniky a startupy s pozitívnym sociálnym vplyvom.

Vďaka tejto investícii sme schopní neustále napredovať a dosahovať svoje ciele. Sme odhodlaní modernizovať a zjednodušiť celý proces získavania hypoték, a to nielen na spotrebiteľskom trhu, ale aj v celom finančnom segmente.

Našou ambíciou je zároveň priniesť na slovenský trh jednotné riešenie pri sprostredkovaní hypoték pre maklérske spoločnosti aj bankový sektor, a v neposlednom rade tak pomôcť každému, kto túži po novom bývaní. Vyvinuli sme unikátny produkt, aký na finančnom trhu ešte nebol.

A keďže sme nadšenci finančných technológií, no zároveň aj ľudia s bežnými potrebami, dbali sme na to, aby naše produkty plnili účel každému. Preto sme vyvinuli digitálne platformy, ktoré uľahčujú cestu k hypotéke spotrebiteľom, ktorí o ňu žiadajú, a súčasne aj sprostredkovateľom a bankám, ktoré sú v tomto procese neoddeliteľnou súčasťou.

Naše ambície siahajú aj vyššie, nezostávame len pri hypotékach. Silný developerský tím a skúsenosti našich kolegov z finančnej sféry sú kľúčovými faktormi pre úspešný a neustály vývoj ďalších finančných produktov.

Vďaka našej platforme Hypotéka z mobilu dostupnej na www.hypotekazmobilu.sk už nemusíte navštevovať banku a podstupovať zdĺhavý proces schvaľovania hypotéky. Hypotéku si môžete vybaviť na pár klikov jednoducho z pohodlia vášho domova. Všetky dostupné ponuky hypoték máte priamo v mobile, a preto o najvýhodnejšiu hypotéku na trhu môžete požiadať kedykoľvek a odkiaľkoľvek to budete potrebovať.
Hypotéky robíme prístupnejšie aj pre žiadateľov z odľahlých oblastí, ktorí nemajú pohodlný prístup k bankám. Okrem toho poskytujeme bezplatné finančné poradenstvo, čím prispievame k finančnému vzdelávaniu obyvateľov na Slovensku.

Naším ďalším významným krokom je vývoj B2B digitálnej platformy DigFin Broker, ktorá poskytuje prelomové riešenie pre maklérske spoločnosti pri sprostredkovaní hypoték. Toto riešenie umožní finančným sprostredkovateľom rýchlo, efektívne a online spracovať žiadosť klienta, vrátane jej odoslania do vybraných bánk. Ide o interaktívny zážitok medzi klientom a finančným sprostredkovateľom, ktorý pomôže aj menej skúseným sprostredkovateľom rýchlo a efektívne overiť klienta, splniť všetky legislatívne podmienky a nájsť mu najvýhodnejšie riešenie pre jeho hypotéku (časom aj pre ďalšie finančné produkty).

V neposlednom rade sme sa zamerali aj na digitalizáciu hypoték tam, kde padne posledné slovo pri ich schvaľovaní – v bankách. Vyvinuli sme platformu DigFin Hypo Plugin, ktorá je pre banky ďalším plnohodnotným distribučným kanálom a môže tak dopĺňať pobočkovú sieť a externé distribučné kanály.

Každá domácnosť si zaslúži šancu na vlastné bývanie a naša cesta s CB ESPRI Impact One nás posúva bližšie k naplneniu tohto cieľa.

Digitalizujeme finančné produkty – zjednodušujeme svet!

Tím DigFin