DigFin Broker

B2B platforma pre brokerov zabezpečuje finančným agentom rýchly a efektívny proces sprostredkovania hypoték online. Toto digitálne riešenie prináša interaktívny zážitok medzi klientom a finančným sprostredkovateľom.

Platforma umožňuje aj menej skúseným sprostredkovateľom rýchlo a efektívne overiť klienta, splniť všetky legislatívne podmienky a nájsť mu najvýhodnejšie riešenie.

Benefity, ktoré DigFin prináša

1. Najpohodlnejšie riešenie na trhu

Riešenie presne na mieru klienta a to ihneď, online, bez nutnosti návštevy banky či inej inštitúcie. Celý proces sprostredkovania z jednej online platformy z počítača, tabletu či mobilu rýchlo a jednoducho.

2. Najrýchlejší proces sprostredkovania

Na základe údajov o klientovi systém okamžite porovná ponuky na finančnom trhu a vygeneruje žiadosť. Klient ju digitálne podpíše a vy ju odošlete online do banky, čo vám ušetrí množstvo času. Naším cieľom je akceptácia digitálnej žiadosti vo všetkých inštitúciách.

3. Najmodernejší systém na trhu

Systém poskytuje biometrické overenie totožnosti klienta pomocou tvárovej biometrie s kontrolou AML online.  Nie je preto potrebné osobné stretnutie s klientom.

4. Najlepšia ponuka na mieru

Systém je postavený na rozsiahlych a spoľahlivých nonstop aktualizovaných metodikách všetkých bánk. Nemusíte sa obávať, že by ste pre klienta vybrali nesprávne.

5. Najtransparentnejšie riešenie pre klienta

Klient získa prístup do svojho účtu v platforme, kde môže sledovať celý proces online. Dostane pravidelné notifikácie a v prípade potreby sa môže kedykoľvek obrátiť na zákaznícky servis.

6. Najspoľahlivejšie riešenie pre brokera

Štruktúrovaný systém vedie každého, aj menej skúseného finančného brokera, celým procesom, preto mu nič neunikne ani nič neprehliadne.

Zistite, ako dokáže platforma DigFin pomôcť Vášmu podnikaniu

Zadajte svoje kontaktné údaje a zavoláme vám - naša konzultácia je nezáväzná a bezplatná.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia dopytu. Viac sa dočítate v sekcii Zásady ochrany osobných údajov.